Operátor/ka v elektrotechnike - ČR - Plzenský kraj . PRÁCA PREVAŽNE V SEDE! Mzda od 109,- až 119,- Kč / hod netto

PRÁCA PREVAŽNE V SEDE! Mzda od 109,- až 119,- Kč / hod netto + motivačné bonusy, ubytovanie zabezpečené + zaistená doprava z ubytovne do práce zdarma, možnosť záloh, práca v stabilnej spoločnosti na HPP.

Cestovné do ČR sa Vám preplatí po odpracovanom mesiaci.

Náplň práce : kompletácia káblových zväzkov, obsluha výrobných strojov. Práca na 3 - 4 zmeny. Pracuje sa 12h, 10h, 8h denne t.j. je možnosť nadčasov.

POŽADUJEME : manuálna zručnosť, dobrý zrak, čistý register trestov, spoľahlivosť, vzdelanie minimálne SOU , maturita.....

PRED NÁSTUPOM DO ELEKTRA SA ROBIA TESTY NA ZRUČNOSŤ + MATEMATICKÉ TESTY !

Zamestnávať vás bude česká spoločnosť. Naša agentúra vám zabezpečí slušnú prácu a budete spravodlivo odmenený. Nezavádzame a nesľubujeme to, čo nieje reálne.

Kontakt:

Rudolf Mihalik

0905864299

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.kmjob.sk