Skladník -Průměrný čistý výdělek 136,- Kč/h.

Co budete dělat?

  • Zajišťovat výrobu materiálem
  • Přebytečné množství dílů vracet na sklad
  • Provádět vykládku a nakládku aut
  • Připravovat palet pro hotové výrobky

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu 18.221,- CZK / měsíc.
  • Variabilní složku mzdy.
  • Diety 191,- Kč/den.
  • Příspěvek na údržbu oděvů 315,- CZK.
  • Příplatek za práci v noci min. 12,- CZK/hod.
  • Příplatky za práci přesčas v týdnu 25%.
  • Příplatky za práci v SO a NE 10%.
  • Příplatky za práci přesčas v SO a NE 40%.
  • Státní svátky 100%.
  • Mimořádná odměna 0 - 1.500,- CZK/měsíc.
  • Ohodnocení za práci v nepřetržitém provozu až 2.000,- CZK.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na firemní ubytování.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- CZK.
  • Stravování zajištěno v závodě.
  • Zdarma doprava svozovým autobusem.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Jaké schopnosti a dovednosti požadujeme?

  • SOU
  • Platný průkaz VZV (možnost obnovy)
  • Praxi na dané pozici min. 1 rok
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Praxe v automotive výhodou

Záloha: po odpracovanom týždni 1 000,- Kč každý týždeň do prvej výplaty

Práca vhodná pre : mužov

Cestovné : na vlastné náklady

Zamestnávať vás bude česká spoločnosť. Naša agentúra vám zabezpečí slušnú prácu a budete spravodlivo odmenení. Nezavádzame a nesľubujeme to, čo nieje reálne.

Kontakt:

Rudolf Mihalik

0905864299

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.kmjob.sk

System.String[]