NEMECKO - TPP, všetky pracovné ponuky na tejto stránke

NEMECKO:

Montážnici - zámočníci, inštalatéri, vodári, kúrenári, elektrikári
Miesto: Berlín, Norimberg, Mníchov, Frankfurt nad Mohanom, Hannover a Stuttgart

• Náplň práce: montážne práce charakteru - inštalácia protipožiarnych systémov regálov a podobné montážne a demontážne práce.
• MZDA: 11,60 - 12,00 EUR/hodina + diéty 3 - 4 EUR/hodina ( 2600,- eur netto pri 200 hodinách) + Ubytovanie zdarma(aj samostatne na izbe).
Radi prijmeme aj 2-3 členné mužské tímy, potom je potrebné len auto a 1x nemčina

STAVEBNÝ ELEKTRIKÁR oblasť Sulzbach-Laufen

MALIAR, LAKOVAČ oblasť Rüdesheim am Rhein, Hosenfeld, Freiamt, Detmold, Erkrath...

STOLÁR oblasť Untergriesbach

KÚRENÁR a inštalatér oblasť Siegburg

AUTOMECHANIK oblasť Wasserliesch

OPATROVATEĽ/KA

CNC – úkosovačka Ohýbanie so znalosťami programovania, trumf

2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma Bavorsko, Bayreuth

CNC ohraňovací lis, robiť opravy, práce z výkresov, kontrola kvality dielov, ovládanie Trumpf,

2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma Bavorsko, Augsburg

CNC – úkosovačka Obrobky, obsluha strojov Amada, CNC programovanie  2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma

Rothenburg ob der Tauber.

CNC úkosovač, obsluha CNC vysekávacieho stroja Lisovacie systémy, ohraňovacie lisy a rezacie systémy Laiser

1700,- Eur netto + ubytovanie zdarma Sasko, Drážďany.

CNC sústružník -tvorba obrobkov podľa plánovania výroby, špecifikácií a výkresov, programovanie nie je povinné,  nastavovanie CNC sústruhov (Mitsubishi, Siemens-ShopTurn), rozpoznávanie a riešenie výrobných problémov, údržba nástrojov a upínacích zariadení, dodržiavanie požiadaviek na kvalitu a bezpečnosť 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma – Mníchov.

CNC sústružník - obsluhovať a monitorovať CNC stroje, opravovať drobné poruchy stroja, priebežnú kontrolu kvality počas výroby, čítať a implementovať požiadavky z technických výkresov -  2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma.Sasko

CNC fréza - tvorba obrobkov podľa plánovania výroby, špecifikácií a výkresov, tvorba CNC frézovacích programov cez CAD/CAM, ale nie bezpodmienečne nutné (OneCNC, SolidCam), programovanie nie je povinné, nastavovanie a nastavovanie CNC frézok (Heidenhain, Haas-Fanuc) , rozpoznávanie a riešenie výrobných problémov, údržba nástrojov a upínacích zariadení, dodržiavanie požiadaviek na kvalitu a bezpečnosť -  2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma- Mníchov.

CNC fréza, Hiedenhain, 5 osí, jednotlivé diely, hliník/oceľ/plast/mosadz, do 3 ton, jednoduché diely (napr. vŕtanie otvorov) si naprogramujte sami, maximálne 2 vrstvy -  2100,- Eur netto + ubytovanie zdarma-  Hesensko, Frankfurt.

CNC fréza - korekčné programovanie, ovládanie Heidenhain 530, 640, Siemens Shopmill 840 D, náradie 2300,- Eur netto + ubytovanie zdarma-   Schleswig Holzstein.

CNC fréza - obsluha a nastavenie CNC frézky s riadením Heidenhain -  2100,- Eur netto + ubytovanie zdarma-  Bádensko-Württembersko – Aalen.

CNC úkosovačka aj bez znalosti programovania na Amada a Hemmerle -  2100,- Eur netto + ubytovanie zdarma-  Bayern Mníchov.

Montážnik okien Montáž okien, nosenie okien, nastavenie okien, okenná konštrukcia atď -  2100,- Eur netto + ubytovanie zdarma-  Ellwangen.

Sklenár - Oprava zasklenia, ako aj konštrukcia spŕch, celosklenených dverí a posuvných dverí, oprava zasklenia jednoduchých skiel a izolačných skiel, výroba zrkadiel a tabúľ podľa želania -  2000,- Eur netto + ubytovanie zdarma- Berlín

Priemyselný maliar - zodpovedá za prípravné a následné práce (zavesenie, odlepenie, maskovanie a pod.), obsluhu automatickej práškovej kabíny, lakovanie ručnou pištoľou, počiatočné a vzorové lakovanie podľa výkresov a náčrtov, prepravné práce v rámci areálu - 2300,- Eur netto + ubytovanie zdarma-  Bádensko-Württembersko.

Priemyselný maliar -  spracovávate malé diely a súčiastky až do dĺžky 14 metrov pre najrôznejšie odvetvia (železničná doprava, konštrukcia poľnohospodárskych strojov, stavba závodov, stomatologická technika, automobilový priemysel atď.), 2 zmeny - 2300,- Eur netto + ubytovanie zdarma-   Bavorsko. Norimberg

Priemyselný maliar - príprava, plnenie, priemyselné lakovanie. Malé a veľké časti - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma-    Bádensko-Württembersko.

Zvárač MAG - na oceľ, plech 1,5 -3mm, v prípade potreby 3-8mm Zváranie hlavne nádrží pre nákladné autá z ocele Prečítajte si výkresy Certifikát aj po uplynutí platnosti - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma – Sasko.....

Elektromontážni pracovníci - Elektrické rozvody zostáv, elektroinštalácie, montáž panelov a zákazkových, doplnková elektroinštalácia v riadiacich skriniach strojov, nastavenie, kontrola a zabezpečenie funkcií zostáv, nastavenie snímačov a svetelných závor, vyhľadávanie a odstraňovanie prípadných príčin porúch na elektroinštalácii - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma –  Severné Porýnie-Vestfálsko.

Kompletné tepelné a fasádne ochrany - zatepľovanie, lepenie, veľké a malé pripevňovanie izolačných materiálov na domy (ŽIADNA SUCHÁ VÝSTAVBA!) - 2100,- Eur netto + ubytovanie zdarma –  Bavorsko

MALIAR - maliarske práce vo vnútri aj vonku, omietky, sadrokartón, lešenia - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma –  Bavorsko.

CNC ohýbačka- obsluha ohraňovacích lisov (otočná ohýbačka Amada a RAS), nastavenie strojov, olepovanie a ohýbanie jednoduchých až zložitých komponentov podľa výkresov/objednávok, ovládanie Fanuc - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma – Sasko.

TIG zvárač - zváracie práce WIG/MIG/MAG na komponentoch vyrobených z ocele, nerezu a hliníka s hrúbkou materiálu 1-4 mm, zváracie práce podľa špecifikácie (výkres/WPS) v dielni, dodržiavanie stanovených tolerancií pomocou zváracích prístrojov, kontrola vyrobených komponentov - 2200,- Eur netto + ubytovanie zdarma –  Bádensko-Württembersko.

MAG zvárači / zámočníci -  zváranie konštrukcií, montáž konštrukcií, čítanie technických výkresov - 2600,- Eur netto + ubytovanie zdarma –  Bavorsko.

ŽIVOTOPIS PROSÍM ZASLAŤ NA e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Tel. č. +421 905 864 299

Kontakt:

Rudolf Mihalik

0905864299

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.kmjob.sk