Práca v skladoch, Goole, Doncaster - ANGLICKO

Miesto práce: Anglicko – Goole, Doncaster

Mzda (brutto):  od 6,70 - 12 £/hod. (cca 9,20 – 15,68 €/ hod).
Nástup: priebežne v roku 2016

Práca vhodná pre ženy, páry a mužov do skladu v Anglicku.
Máme v ponuke prácu v skladoch ASDA, TESCO, B&Q – potravinové/nepotravinové sklady s rozličným tovarom. Práca v sklade spočíva v nakladaní a vykladaní, skenovaní, zbieraní a označovaní tovaru. Objednávky sa dostávajú cez scanner. Tovar sa nakladá na paletu a následne sa vykladá na určené miesto pomocou elektrického vozíka (LLOP).

Náplň práce:
-      triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
-      balenie, etiketovanie
-      práca s ručným scannerom
-      riadenie elektrického vozíka LLOP

Mzda:

od 6,70£ (kandidáti nad 25 rokov 7,20£) - 10 £/ hod. (cca 9-12,68€ - závisí od dennej, poobednej, nočnej, resp. víkendovej zmeny)
Pracuje sa na tri zmeny.

Ubytovanie:

Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. sharehouse). Počet osôb na dome je od 5- 7 ľudí. V domoch sú 1 a 2 posteľové izby. Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)

Náklady spojené s ubytovaním – 270 £ (vrátane nájomného za 2 týždne 120 £, vratného depozitu 90£, a admin fee pre ubytovacieho agenta 60£);

V prípade, že uhradíte nájom na mesiac dopredu, ušetríte 20£ - 220£/mesiac = 55£/týždeň

Nájom zahŕňa komplet náklady na bývanie a internet.

Doprava:

Doprava do práce a z práce je individuálna (autobus, bicykel, auto).

Požiadavky:

vyžaduje sa mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (je potrebné zvládať základnú komunikáciu).

Dostatok financií – počiatočné náklady:

·       Letenka do Anglicka cca 80 -150 €

·       Doprava z letiska k zamestnávateľovi od 20£

·       Poplatky pre  ubytovacieho agenta cca 270£

·       Vreckové na stravu a dopravu do prvej výplaty  cca 100£

    Výhody:

·       Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP

·       Overený anglický zamestnávateľ

·       anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/

·       Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody

·       Vybavenie NI čísla a účtu v banke

·       Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka

·       Cestuje sa v skupine

·       mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok

·       možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy a prekročení normy 100%

·       Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK

·       odchody každý týždeň do zaplnenia voľných miest !!!

Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:

Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 180€, ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby, poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Anglicku, spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi, zarezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu,  prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za  informačnú brožúru o živote, práci, daniach, ubytovaní a iných náležitostiach spojených s prácou v Anglicku ako aj nonstop asistenčnú linku. Poplatok je splatný jednorázovo  ku dňu podpísania dohody.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v anglickom aj slovenskom jazyku emailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., poštou alebo osobne na adresu agentúry KM- JOB s.r.o., Poštová 1, 05342 Krompachy. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na tel. +421905 864 299

Kontakt:

Rudolf Mihalik

0905864299

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.kmjob.sk

System.String[]