Papierenský priemysel - České Budějovice - PRÁCA AJ PRE ŠTUDENTOV

 Jedná se celkem o jednoduchou manuální práci v papírnách pro muže prípadne ženy. Odebírání a skládání potištěného materiálu a kontrola.

Mzda :  75,- Kč/ h + 170 diéty / deň + príplatky, možnosť nadčasov

Prémie : 1.) prémiová časť až 30% pri plnení nad normu
2.) prémie za odpracované hodiny:
0-160 /h - 0,- Kč,
161-180 /h - 500,- Kč,
181-200 /h - 750,- Kč,
201-220 /h - 1000,- Kč,
221 /h a viac - 1500,- Kč,

3.) Kvartálne odmeny: 2000,- Kč pokiaľ uchádzač odpracuje celé tri mesiace a má splnený minimálne pracovný fond,

Ubytovanie : zdarma pri 181 hodinách

Požadavky

- samostatnost
- ochota učit se nové věci
- zodpovědnost a spolehlivost
- směnný provoz

Nabídka

- smlouva na hlavní pracovní poměr
- čtvrtletní věrnostní prémie, příplatky
- nástup priebežne

Pracovní náplň

- obsluha stroje
- odebírání a příprava materiálu
- manipulace ve výrobě
- balení výrobků
- kontrola vyrobených dílů

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis emailom : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., poštou alebo osobne na adresu agentúry KM- JOB s.r.o., Poštová 1, 05342 Krompachy. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky na tel. +421905 864 299

Kontakt:

Rudolf Mihalik

0905864299

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.kmjob.sk