OPERÁTOR/KA v AUTOMOTIVE ČR - práca aj pre páry, České Velenice. Zabezpečíme odvoz do ČR !! Pekné ubytovanie v penzióne aj pre páry - zdarma !! MZDA až 180,- Kč / h netto !

ZABEZPEČÍME ODVOZ DO ČR !!  ČESKÉ VELENICE Operátor/ka - mzda od 115,-  až 180,- Kč/ h netto
vodič VZV - mzda od 125,-  až 170 Kč/ h netto
ubytovanie v krásnom penzióne - zdarma ( 2 lôžkové izby) autobus do práce zdarma cca 1/2 hodiny cesty

polročné odmeny 7.500,- Kč

polročné vernostné prémie 10.000,- Kč

prémie za prácu v sobotu 1 000,- Kč

prémie za prácu cez sviatok 1 500,- Kč

prémie za dochádzku do práce ( určí majster)

práca na 3 zmeny , možnosť nadčasov +

ĎALŠIE PONUKY

Výroba solárnych panelov ( Brno), výroba dielov do áut, plechov (Pohořelice), výroba kondenzátorov ( Lanškroun)
Mzda vrátane príplatkov a odmien 125,- Kč/ h netto , mzda pre Pohořelice
Prémie 1. : 2100 Kč (1 mesiac 1000,-Kč, od druhého mesiaca 2100,- Kč)
Prémie 2.: 0 až 8% zo základnej mzdy
Prémie individuálne: 1500 Kč
13 plat 15 000,- Kč (za odpracovaný polrok 7 500,- Kč a po odpracovanom roku 7 500,- Kč).
Príplatky:
nadčasy cez týždeň: 25%
nadčasy sobota, nedeľa: 100%
Príplatok nočná: 10% (min. 10Kč/odpracovaná hodina)
Príplatok pracovné prostredie: 10% (minimálne 7,6 Kč/osoba)
Stravné : 60 Kč / deň
Dovolenká: 25 dní

Požadujeme:
Vzdelanie, presnosť, zodpovednosť, zručnosť, komunikačné schopnosti

Náplň práce: kontrola správneho označenia bedničiek,vedieť rozmiestniť bedničky podľa jednotlivých sektorov , zodpovednosť za poriadok nepotrebného materiálu (palety, krabice) do určeného sektoru, zodpovednosť za správne umiestnenie a otočenie bedničiek pre identifikáciu dielov

Životopis zasielajte na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.