OPERÁTOR / KA - BRNO - okolie. Mzda až 140,-Kč / h netto

Výroba komponentov do automobilového priemyslu. Najväčší podiel výroby tvorí kabeláž a konektorová technika do osobných automobilov. Súčasný počet zamestnancov je 2000.
Pracovná pozícia: operátor/ka výroby
Náplň práce: výroba kabeláže do áut, práca zameraná na jemnú motoriku rúk, dodržovanie kvalitatívnych i kvantitatívnych noriem. Nadčasy - áno
Jednoduchý test - priemerný inteligentný človek ho zvládne.

Zmennosť: krátky/dlhý týždeň, ranné, nočné, od 6:00-18:00

Mzdové podmienky:

140,- Kč / h netto

Strava - karta z limitom 2000 Kč na obedy a nákup v miestnej sámočke. 55% sa prepláca, ale len z obedov, nákup v sámošce si cely zaplatí.

Základná mzda 19 100.- až 21.100.- Kč/mesačne

13. mzda - 9 550.- Kč/polročne

Príplatok za nočnú zmenu + 10 % priem. hod.
Príplatok za víkend + 10 % priem. hod.
Príplatok za nadčas + 40 %/priem. hod.
Príplatok za sviatok 100%
Výkonnostný bonus 4.500,- Kč / kvartál

Ubytovanie - zdarma - 2 - 3 lôžkové izby.

Zálohy - áno po prvom odpracovanom týždni.

Požiadavky: chuť pracovať, vzdelanie minimálne SOU, zaslať životopis na náš e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Bližšie informácie na tel. čísle 0905 864 299